Profil firmy

Řezpof – řeznické potřeby, potřeby pro řezníky a uzenáře

Firma Řezpof se pyšní více než dvacetiletou existencí. Byla založena v roce 1991 s jasným cílem – pomáhat začínajícím řezníkům. Nabízíme vše z oblasti řeznictví – od řeznických strojů, nožů, ocílek, přes široký výběr koření, až po pracovní oděvy. Nechcete na dodání objednaného zboží dlouho čekat? Volte Řezpof! Disponujeme vlastním skladem, odkud se k Vám zboží dostane opravdu rychle.

Ze sortimentu koření, které Vám nabízíme, si určitě vyberete! Dodáváme kompletní kořenící směsi vlastní výroby, i dovážené z celého světa. Vše s dodržením tradičních postupů, díky nimž dodá naše koření i Vašemu pokrmu tu správnou, originální a lahodnou chuť.

Vyvíjíme vlastní nástřiky do masa, které se mohou pyšnit velmi dobrým ekonomickým zpracováním a nízkými ztrátami po tepelném opracování. Široký sortiment přírodních střev a potravinářských obalů je samozřejmostí. Chcete ve Vašich výrobních podmínkách co nejvíce ušetřit? Potřebujete poradit s kalkulací úspor? Neváhejte a obraťte se na nás! Pro naše odborníky to nebude žádný problém.

Chcete dát Vašim výrobkům originální tvar, který Vám zajistí značné výhody mezi konkurencí? Kontaktujte nás! Ať jsou Vaše představy jakékoli, zajistíme výrobu lisovacích forem, nebo lisovacích varných věží přesně s tvarem výrobku, který požadujete.

Jsme zastánci přírodních produktů – naše výrobky nejsou nijak geneticky modifikovány! Ke všem výrobkům dodáváme specifikace a prohlášení o alergenech.

Nacházíte se na druhé straně republiky? To není žádný problém. Zboží dovezeme až k Vám, nebo jej zašleme na dobírku.

  


 

NOVINKA:

                                                                                                            

Reakcí na trend snižování obsahu přídatných látek u masných výrobků v současnosti firma ŘEZPOF nabízí řešení v podobě barviva REZ-ALFA RED.
Jedná se o bezkonkurenční plně hodnotnou náhradu za často používanou CARMÍNU E120, a to na přírodní bázi (!).
Díky použitým ingrediencím a výrobním postupům neobsahuje žádné přídatné látky (E-čka).

DALŠÍ INFORMACE......  

 


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ


 

 

Sledujte nás také na:

 

 

 

Tato webová stránka používá cookies k analýze naší návštěvnosti.

Potřebujete poradit? Volejte +420 602 282 052

ŘEZPOF, spol. s r.o.

Kontaktní údaje

+420 602 282 052

ŘEZPOF, spol. s r.o. -
sídlo firmy, velkoobchod
Koterovská 172, 326 00 Plzeň

50.145643, 30.474139

Jsme na mapě